Тези
В роботі представлено підсистему, що здійснює можливість керування електронним журналом, виставлення та перегляд оцінок студентів.
Завдяки аналізу предметної області у сфері інформаційних технологій, було виявлено, що необхідно створити додаток, що буде зручним для всіх груп користувачів. Інтерфейс електронного журналу повинен бути максимально простим та функціональним для використання. Верстка додатку повинна бути адаптивною та з урахуванням бажань майбутніх користувачів.
Було описано серверну та адміністративні частини коду. Адміністративна частина включає в себе керування сутностями та здійснення редагування базами даних. Також завдяки адмініструванню було реалізовано взаємодію між користувачами та даними, що стало вирішальним у виконанні даної роботи.
Під час виконання були розглянуті основні принципи реалізації програмних модулів, використані технології та прийоми, дотримування яких забезпечить велику якість розроблюваного продукту. Було проаналізовано моделі даних, сутності та зв’язки між ними. Ключовим фактором даного застосунку є наявність взаємозв’язку між користувачем та сервером.
Таким чином, ключовим фактором даного застосунку є наявність взаємозв’язку між користувачем та сервером. З боку серверної частини були розглянуті сторонні бібліотеки, що надають можливість створення клієнт-серверної архітектури та основні принципи проєктування прикладного рівня для збільшення розширюваності серверу в випадку наявності додаткових вдосконалень системи.