«КРОК» Конференції, Науково-практична конференція "ІТ-КРОК-2021"

Розмір шрифта: 
ЗАСТОСУНОК ДЛЯ АВТОМАТИЗАЦІЇ ОЦІНЮВАННЯ ЛОГІСТИЧНОГО ПЛАНУ МОРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ
Кирило Костянтинович Кадомський, Олександр Андрійович Роменський

Тези


Було виявлено, та реалізовано дві основні функціональні вимоги до застосунку автоматизації розрахунку логістичного плану. Запропоновано новий підхід для розрахунку логістичного плану, в компаніях по здійсненню морських контейнерним перевезенням. Сплановано реалізацію програми завдяки: діаграми прецедентів, діаграми сутностей, діаграми комунікації. Було виявлено функціональні та нефункціональні вимоги.

Розрахунки дослідження можна поділити на 3 групи:

-перша група – це група яка здійснює розрахунок витрат компанії. Вона основуючись на таких факторах: провізія екіпажу, заробітна плата екіпажу, витрати палива судном, технічне обслуговування судна, знаходження судна у порті. Враховуючи ці фактори, та час який потрібен буде для здійснення рейсу, отримуємо розрахунки по витратам компанії на продовж рейсу, якщо це кілька рейсів, то це вже розрахунки логістичного плану;

-друга група – це група яка здійснює розрахунок потрібних витрат для замовника. Основними витратами для замовника, окрім витрат компанії, є розмитнення вантажу при доставці між різними країнами, відсоток на оціночну вартість товару, який накладає компанія перевізник, та останній це вартість кожного контейнер який буде задіяно;

- третя група – це група яка враховує прибуток для компанії перевізника. Тобто, це різниця між оголошеною вартістю логістичного плану, та витрат компанії.

Клієнтська частина реалізована за допомогою додатку Nicepage, який дозволяє графічно створити сторінки сайту, та після їх створення отримати вже готові HTML та CSS файли. Функціональна частина застосунку написана на мові Java, за допомогою застосунку IntelliJ IDEA, яка надає зручний інтерфейс для написання функціональної частини, та легке з’єднання з базою даних яка була реалізована на мові MySQL.

Таким чином, було розроблено лише основні функції. Цей проєкт має перспективи для подальшого розвитку, наприклад такі перспективи: додання ролі адміністратора; графічне відображення отриманого коротшого шляху; особистий кабінет користувача; можливість обирати кількість рейсів; додання функції «жадный алгоритм» яка дозволить заповнити напівпорожні судна, це зменшить вартість доставки для клієнта, та зменшить суму витрат для компанії.


Ключові слова


логістика; програма; комунікації; автоматизація